Доставка

Головна  Доставка

Для замовлення телефонуйте   38 (050) 3177999
Вечеря вдома, як в ресторані або замовити їжу з ресторану!

Country Club має для своїх гостей чудову та вигідну пропозицію. Бажаєте насолодитися кухнею нашого ресторану у себе вдома, в офісі, організувати виїзний банкет чи без зусиль накрити святковий стіл? Все це можливо завдяки послузі «Доставка їжі додому».

Замовити їжу з ресторану Country Club – вигідний варіант, якщо хочеться звільнити себе від зайвого клопоту щодо організації застілля, є бажання продовжити вечерю вдома після ресторану з коханим, друзями чи сім’єю або просто забезпечити себе першокласними стравами, коли немає часу на повноцінний похід у ресторан.

З Country Club ви маєте можливість замовити страви на винос з доставкою у будь-який куточок нашого міста. Ми пропонуємо великий вибір страв, кожна з яких стане справжньою прикрасою на вашому столі. Спробуйте наш шашлик, стейки, бургери чи страви з найкращого в Ужгороді гриль меню та переконайтесь у нашій майстерності створювати незабутній смак.

Не відмовляйте собі у задоволенні провести час з близькими не лише поруч, але й смачно. Замовляйте доставку їжі додому вже зараз!