Весілля

Country Club – кращий ресторан для весілля будь-якого розмаху

Головна  Весілля

Хочете відсвяткувати своє весілля незабутньо та … майже за кордоном? Country Club – заміський ресторан, який радо надасть вам таку можливість! Ми розташувалися дуже близько від кордону зі Словаччиною, але понад усе шануємо закарпатські традиції починаючи від місця розташування – в оточенні зелених дубових шат – та закінчуючи кухнею і легендарною закарпатською гостинністю.

Country Club має розкішні зали для весілля, де може одночасно розміститися 170 гостей. Плануєте весілля у форматі «фуршет»? Тоді один з найяскравіших днів вашого життя запам’ятає біля 250 запрошених.

Country Club – без перебільшення кращий ресторан для весілля! Аристократична атмосфера, стиль та вишуканість банкетної зали подарує вам та вашим гостям відчуття справжнього королівського розмаху. Меню приємно здивує своїм розмаїттям, а страви – незабутнім смаком. Зал для весілля має сучасну систему вентиляції, сцену, високоякісне музичне та відео обладнання. На території ресторану є зелена фотозона та простора парковка для гостей. Якщо ви шукаєте ресторан для весілля, обирайте Country Club: ми допоможемо організувати ідеальне незабутнє свято!