Літня тераса

Краще місце для літніх святкувань

Головна  Літня тераса

Бронюй столик за номером   38 (050) 3177999


Ресторан Country Club радий приймати своїх гостей не тільки у розкішній залі, але й на відкритій терасі. На свіжому повітрі м’ясні страви, салати та багато інших кулінарних шедеврів смакують інакше. Впевніться в цьому самі, завітавши до нас.

Тераса нашого ресторану створена для теплих зустрічей з друзями, сімейних святкувань та неспішних розмов за келихом вина чи авторського коктейлю. Комфортабельні столики, ротангові крісла та м’які диванчики: у нас завжди панує атмосфера затишку. А завдяки навколишній зеленій діброві на території ресторану завжди панує приємна прохолода та романтична атмосфера.

Тераса знаходиться углибині нашого ресторанного комплексу, подалі від сторонніх очей, шуму та метушні. На території Country Club організовано зелену зону для проведення церемоній весілля чи нагородження. Це місце ідеальне для фотосесій.

На відкритій терасі можна організувати бенкет на 80 гостей або фуршет на 150 чоловік. Відвідайте страви європейської, місцевої кухонь та найкраще стек-меню на Закарпатті під відкритим небом в оточенні багатовікових дубів.