Альтанки

для тих, хто любить спокій

Головна  Альтанки

На території нашого закладу розташовані 5 закритих та 2 відкритих дерев’яних альтанки. Це ідеальна локація для проведення святкувань, розрахованих на невелику кількість учасників. Альтанки вміщають до 18 людей (відкриті – до 8 гостей). Сучасні традиції у поєднанні з природою – те, що надихало дизайнерів та архітекторів на створення унікальних місць для проведення ідеальних бенкетів, переговорів, романтичної вечері чи святкування сімейних днів народження для Country Club.

Будівлі закритого типу виконано з використанням природних матеріалів та скла. Це дозволяє гостям за трапезою спостерігати за навколишньою природою та отримувати естетичне задоволення. Не дивлячись на вишуканість альтанок гості будуть відчувати себе затишно, так як вони оснащені усім необхідним: каміном, кондиціонером, телевізором. Сучасні технології дарують можливість комфортного перебування в альтанці в будь-яку пору року.

Споруди відкритого типу дають прекрасну можливість насолоджуватися свіжим повітрям, шумом вітру та співом пташок у теплий період під смачні страви від кухарів Country Club.